Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (298 entries)

en: View
nl: Toon

en: None
nl: Geen

en: Title
nl: Titel

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Author
nl: Auteur

en: (e.g. Add New)
nl: (bijv. Nieuwe toevoegen)

en: Add New Item
nl: Voeg nieuw item toe

en: Edit Item
nl: Bewerk item

en: (e.g. Edit Movie)
nl: (bijv. Bewerk film)

en: New Item
nl: Nieuw item

en: (e.g. New Movie)
nl: (bijv. Nieuwe film)

en: (e.g. View)
nl: (bijv. Toon)

en: (e.g. Add New Movie)
nl: (bijv. Voeg nieuwe film toe)

en: View Item
nl: Bekijk item

en: (e.g. View Movie)
nl: (bijv. Film bekijken)

en: Search Item
nl: Zoek item

en: (e.g. Search Movie)
nl: (bijv. Zoek film)

en: Not Found
nl: Niet gevonden

en: (e.g. No Movies found)
nl: (bijv. Geen films gevonden)

en: Not Found in Trash
nl: Niet gevonden in de prullenbak

en: (e.g. No Movies found in Trash)
nl: (bijv. Geen films gevonden in de prullenbak)

en: Parent
nl: Hoofd

en: (e.g. Parent Movie)
nl: (bijv. Hoofd film)

en: Public
nl: Publiek

en: False
nl: Nee

en: True
nl: Ja

en: Whether posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable.
nl: Of berichten van dit type getoond moeten worden in de gebruikersinterface en of de berichten publiek toegankelijk zijn.

en: Show UI
nl: Toon in gebruikersinterface

en: Has Archive
nl: Archief

en: (default: False)
nl: (standaard: Nee)

en: Exclude From Search
nl: Uitsluiten in de zoekresultaten

en: Hierarchical
nl: Hiërarchie

en: Show in Menu
nl: Toon in menu

en: See <a href="http://codex.wordpress.org/Function_Reference/register_post_type#Parameters" target="_blank">Available options</a> in the "menu_position" section. Range of 5-100
nl: Zie <a href="http://codex.wordpress.org/Function_Reference/register_post_type#Parameters" target="_blank">de beschikbare opties</a> in de "menu_position" sectie. Waarden tussen 5 en 100

en: (Full URL for icon or Dashicon class)
nl: (Volledige URL voor het icoon, of Dashicon class)

en: Custom Fields
nl: Extra velden

en: Excerpt
nl: Samenvatting

en: Comments
nl: Reacties

en: Page Attributes
nl: Pagina-attributen

en: Featured Image
nl: Uitgelichte Afbeelding

en: Custom "Supports"
nl: Aangepaste "Ondersteuning"

en: Custom Post Type UI Support
nl: Custom Post Type UI Hulp

en: General
nl: Algemeen

en: Front-end Display
nl: Front-end Weergave

en: We recommend checking out %s, the latest iteration of "Custom Metaboxes and Fields for WordPress". Both are maintained by WebDevStudios.
nl: We raden %s aan, of  de laatste versie van "Custom Metaboxes and Fields for WordPress". Beide worden onderhouden door WebDevStudios.

en: Is there any function reference list?
nl: Is er een functie referentielijst?

en: %s has compiled a nice list of functions used by our plugin. Note not all will be useful as they are attached to hooks.
nl: %s heeft een mooie lijst van functies die gebruikt worden door onze plugin samengesteld.

en: (e.g. actor)
nl: (bijv. acteur)

en: (e.g. Actors)
nl: (bijv. Acteurs)

en: (e.g. Actor)
nl: (bijv. Acteur)

en: Taxonomy Singular label.  Used in WordPress when a singular label is needed.
nl: Taxonomie Singular label. Gebruikt in WordPress als een enkelvoudig label nodig is.

en: Built-in Taxonomies
nl: Ingebouwde taxonomieën

en: Adds %s support
nl: Voegt %s ondersteuning toe

en: Delete Taxonomy
nl: Verwijder Taxonomie

en: Add Taxonomy
nl: Voeg taxonomie toe

en: (e.g. Edit Actor)
nl: (bijv. Bewerk Acteur)

en: (e.g. View Actor)
nl: (bijv. Bekijk Acteur)

en: (e.g. Add New Actor)
nl: (bijv. Voeg nieuwe acteur toe)

en: (e.g. Search Actors)
nl: (bijv. Zoek acteurs)

en: Search Items
nl: Zoek items

en: Popular Items
nl: Populaire items

en: Separate Items with Commas
nl: Items gescheiden door komma's

en: (e.g. Choose from the most used actors)
nl: (bijv. Kies uit de meestgebruikte acteurs)

en: Choose From Most Used
nl: Kies uit de meest gebruikte

en: (e.g. No actors found)
nl: (bijv. Geen acteurs gevonden)

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: (default: true)
nl: (standaard: ja)

en: (default: false)
nl: (standaard: nee)

en: (e.g. All Actors)
nl: (bijv. Alle Acteurs)

en: Sets a custom query_var slug for this taxonomy.
nl: Gebruik een aangepaste query_var slug voor deze taxonomie.

en: Sets the query_var key for this taxonomy.
nl: Gebruik de query_var key voor deze taxonomie.

en: Rewrite With Front
nl: Herschrijf urls met Front

en: Rewrite Hierarchical
nl: Herschrijf hiërarchische urls

en: (default: True)
nl: (standaard: Ja)

en: Rewrite
nl: Herschrijf urls

en: Custom Rewrite Slug
nl: Aangepaste slug

en: Revisions
nl: Revisies

en: Save Taxonomy
nl: Taxonomie Opslaan

en: Whether to generate a default UI for managing this custom taxonomy.
nl: Of er een standaard gebruikersinterface moet worden aangemaakt voor het beheren van deze taxonomie.

en: Whether or not WordPress should use rewrites for this taxonomy.
nl: Of WordPress urls moet herschrijven voor deze taxonomie.

en: (e.g. All Movies)
nl: (bijv. Alle films)

en: All Items
nl: Alle items

en: (e.g. My Movies)
nl: (bijv. Mijn films)

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: (e.g. Edit)
nl: (bijv. Bewerken)

en: Slug to be used for archive URL.
nl: Te gebruiken slug voor de archief-URL.

en: Capability Type
nl: Bevoegdheden-type

en: URL to image to be used as menu icon or Dashicon class to use instead.
nl: URL voor de afbeelding die gebruikt wordt als menu-icoon, of Dashicon-klasse.

en: Whether the post type can have parent-child relationships
nl: Of dit berichttype een hoofd- en subpagina relatie kan hebben

en: (default: post type slug)
nl: (standaard:  berichttype-slug)

en: Menu Position
nl: Menupositie

en: The position in the menu order the post type should appear. show_in_menu must be true.
nl: The positie in het menu waar dit berichttype wordt weergegeven. Toon in menu moet op Ja staan.

en: Menu Icon
nl: Menu-icoon

en: Adds the title meta box when creating content for this custom post type
nl: Voegt de titel-metabox toe bij het bij het creëren van content voor dit custom berichttype.

en: Adds the trackbacks meta box when creating content for this custom post type
nl: Voegt de trackbacks-metabox toe bij het bij het creëren van content voor dit custom berichttype

en: Adds the excerpt meta box when creating content for this custom post type
nl: Voegt de samenvatting-metabox toe bij het bij het creëren van content voor dit custom berichttype

en: Adds the content editor meta box when creating content for this custom post type
nl: Voegt de editor-metabox toe bij het bij het creëren van content voor dit custom berichttype

en: Adds the custom fields meta box when creating content for this custom post type
nl: Voegt de extra-velden-metabox toe bij het bij het creëren van content voor dit custom berichttype

en: Adds the comments meta box when creating content for this custom post type
nl: Voegt de reacties-metabox toe bij het bij het creëren van content voor dit custom berichttype

en: Post Formats
nl: Berichtformaat

en: Adds post format support
nl: Voegt ondersteuning voor berichtformaat toe

en: Adds the page attribute meta box when creating content for this custom post type
nl: Voegt de pagina-attributen-metabox toe bij het bij het creëren van content voor dit custom berichttype

en: Adds the author meta box when creating content for this custom post type
nl: Voegt de auteur-metabox toe bij het bij het creëren van content voor dit custom berichttype

en: Remove all support features
nl: Verwijder alle ondersteuningmogelijkheden

en: Use the option below to explicitly set "supports" to false.
nl: Gebruik de optie hieronder om nadrukkelijk geen "ondersteuning" te gebruiken.

en: Use this input to register custom "supports" values, separated by commas.
nl: Gebruik dit veld om nieuwe aangepaste "ondersteuning"-waardes te registreren, gescheiden door komma's.

en: Please provide a post type to delete
nl: Geef een berichttype om verwijderen

en: Please provide a post type name
nl: Geef de naam van een berichttype

en: Please do not use quotes in post type names or rewrite slugs
nl: Gelieve geen aanhalingstekens gebruiken in berichttype-namen of rewrite-slugs

en: Please choose a different post type name. %s is already registered.
nl: Kies een andere berichttype-naam. %s is al geregistreerd.

en: Adds the featured image meta box when creating content for this custom post type
nl: Voegt de uitgelichte-afbeelding-metabox toe bij het bij het creëren van content voor dite custom berichttype

en: Please note that this plugin will NOT handle display of registered post types or taxonomies in your current theme. It will simply register them for you. If all else fails, visit us on the %s
nl: Houd er rekening mee dat deze plugin NIET de weergave van custom berichttypen of taxonomieën zal uitvoeren in je huidige thema. Het registreert ze alleen maar. Voor hulp kunt u terecht in de %s

en: I changed my custom post type name and now I can not get to my posts. How do I get them back?
nl: Ik heb de naam van mijn custom berichttype veranderd en nu kan ik niet meer bij mijn berichten. Hoe krijg ik ze terug?

en: You can either change the custom post type name back to the original name or try the Post Type Switcher plugin
nl: Je kunt de naam terug veranderen naar het origineel of gebruik de Post Type Switcher plugin

en: Make sure your theme has post "post-thumbnails" theme support enabled.
nl: Zorg ervoor dat je thema "post-thumbnails" thema-support heeft.

en: What template files should I edit to alter my post type display?
nl: Welke thema-bestanden zou ik moeten bewerken om de weergave van mijn berichttype te veranderen?

en: Please visit the %sTemplate Hierarchy%s page on the WordPress codex for details about available templates.
nl: Bezoek de %sTemplate Hierarchy%s-pagina van de WordPress-codex voor meer informatie over de beschikbare template-bestanden.

en: Whether to generate a default UI for managing this post type.
nl: Of er een standaard gebruikersinterface moet worden aangemaakt voor het beheren van dit berichttype.

en: Whether the post type will have a post type archive URL.
nl: Of dit berichttype een archief-URL zal hebben.

en: If left blank, the archive slug will default to the post type slug.
nl: Indien leeg gelaten, zal de archief-slug standaard de slug van berichttype gebruiken.

en: Whether to exclude posts with this post type from front end search results.
nl: Of berichten van dit berichttype in de voorkant van de website moeten worden uitgesloten.

en: Whether to show the post type in the admin menu and where to show that menu.
nl: Of dit berichttype in het admin-menu moet worden getoond, en waar.

en: "Show UI" must be "true". If an existing top level page such as "tools.php" is indicated for second input, post type will be sub menu of that.
nl: "Toon in gebruikersinterface" moet "Ja" als waarde hebben. Als een bestaande hoofdpagina zoals "tools.php" wordt ingevoerd zal dit berichttype in het submenu van die pagina komen te staan.

en: Top-level page file name to make post type a sub-menu of.
nl: Hoofdpagina bestandsnaam om dit berichttype als submenu in aan te maken.

en: The post type to use for checking read, edit, and delete capabilities
nl: Het te gebruiken berichttype voor het controleren van de lezen, bewerken, en verwijderen bevoegdheden

en: Renaming the slug for a post type or taxonomy creates a new entry in our saved option which gets registered as its own post type or taxonomy. Since the settings will be mirrored from the previous slug, you will just need to delete the previous version's entry.
nl: Het hernoemen van de slug voor een berichttype of taxonomie creëert een nieuw item in onze opgeslagen optie die wordt geregistreerd als een eigen berichttype of taxonomie. Gezien alle instellingen worden gekopieerd van de vorige slug zul je de vorige versie moeten verwijderen.

en: I have added post thumbnail and/or post format support to my post type, but those do not appear when adding a post type post.
nl: Ik heb een uitgelichte afbeelding en/of berichtformaat ondersteuning toegevoegd aan mijn berichttype, maar deze worden niet weergegeven wanneer ik een nieuw bericht probeer te maken.

en: How do I display my custom post type on my site?
nl: Hoe kan ik mijn custom berichttype weergeven op mijn site?

en: You will need to utilize the %sWP_Query%s class to handle display in custom locations. If you have set the post type to have archives, the archive url should be something like "http://www.mysite.com/post-type-slug"
nl: Je moet de %sWP_Query%s class gebruiken voor de  weergave in aangepaste locaties. Als je een archief voor het custom berichttype gebruikt zal de URL er ongeveer zo uitzien "http://www.mijn-website.com/berichttype-slug"

en: I have added categories and tags to my custom post type, but they do not appear in the archives.
nl: Ik gebruik categorieën en tags voor mijn custom berichttype, maar ze worden niet weergegeven in het archief.

en: You will need to add your newly created post type to the types that the category and tag archives query for. You can see a tutorial on how to do that at %s
nl: Je moet je nieuw gecreëerde berichttype toevoegen aan de berichttypen die worden gebruikt in categorie- and tag-archieven. Een handleiding over hoe je dat zou kunnen doen vind je op %s

en: Post relationships?
nl: Bericht-relaties

en: %s has an excellent %spost%s introducing users to the %sPosts 2 Posts%s plugin that should be a good start.
nl: %s heeft een uitstekend %sbericht%s om gebruikers te introduceren met de %sPosts 2 Posts%s plugin. Dat is een goede start.

en: How do I add custom metaboxes to my post type?
nl: Hoe kan ik custom metaboxes toevoegen aan mijn berichttype?

en: How do I add a newly registered taxonomy to a post type that already exists?
nl: Hoe voeg ik een nieuw geregistreerde taxonomie toe aan een bestaand berichttype?

en: How do I filter the "enter title here" text in the post editor screen?
nl: Hoe filter ik de "enter title here" tekst in de bericht-editor-pagina?

en: Taxonomy Slug
nl: Taxonomie-slug

en: Taxonomy names should have %smax 32 characters%s, and only contain alphanumeric, lowercase, characters, underscores in place of spaces, and letters that do not have accents.
nl: Taxonomie-namen moeten uit %smaximal 32 tekens%s bestaan, en kunnen alleen alfanumerieke, accentloze kleine letters bevatten. Gebruik het onderstrepingsteken voor spaties.

en: Taxonomy label. Used in the admin menu for displaying custom taxonomy.
nl: Taxonomie-label. Gebruikt in het adminmenu voor de weergave van de custom taxonomie.

en: The taxonomy name. Used to retrieve custom taxonomy content. Should be short and unique
nl: De taxonomie-naam. Gebruikt om custom taxonomie content op te halen. Moet kort en uniek zijn

en: Attach to Post Type
nl: Koppel aan berichttype

en: Provide custom support slugs here.
nl: Aangepaste ondersteuning-slugs hier invoeren.

en: Change text inside the post/page editor title field. Should be able to adapt as necessary.
nl: Verander de tekst in de bericht/pagina editor titelveld.

en: Custom taxonomy label. Used in the admin menu for displaying taxonomies.
nl: Custom taxonomie-label. Gebruikt in het admin-menu for taxonomie-weergave.

en: Update Item Name
nl: Bewerk Item-naam

en: (e.g. Update Actor Name)
nl: (bijv. Bewerk acteur-naam)

en: (e.g. New Actor Name)
nl: (bijv. Nieuwe acteur-naam)

en: New Item Name
nl: Nieuwe Item-naam

en: Parent Item
nl: Hoofd-item

en: Parent Item Colon
nl: Hoofd-item dubbele punt

en: (e.g. Popular Actors)
nl: (bijv. Populaire acteurs)

en: (e.g. Separate actors with commas)
nl: (bijv. Acteurs gescheiden door komma's)

en: (e.g. Parent Actor:)
nl: (bijv. Hoofd-acteur:)

en: (e.g. Parent Actor)
nl: (bijv. Hoofd-acteur)

en: Add or Remove Items
nl: Toevoegen of verwijderen van items

en: (e.g. Add or remove actors)
nl: (bijv. Toevoegen of verwijderen van acteurs)

en: Whether the taxonomy can have parent-child relationships
nl: Of een taxonomie hoofd- en subterms kan hebben

en: (default: taxonomy name)
nl: (standaard: taxonomie-naam)

en: Custom taxonomy rewrite slug.
nl: Custom taxonomie rewrite-slug.

en: Show Admin Column
nl: Toon in admin-kolom

en: Please provide a taxonomy to delete
nl: Geef een taxonomie op om te verwijderen

en: Please provide a taxonomy name
nl: Geef een taxonomie-naam

en: (default: none). Query Var needs to be true to use.
nl: (standaard: none). Query Var moet op "Ja" staan om te gebruiken.

en: Custom menu name for your custom post type.
nl: Aangepaste menunaam voor de custom berichttype

en: Please choose a different taxonomy name. %s is already used.
nl: Kies een andere taxonomie-naam. %s is al in gebruik.

en: Please do not use quotes in taxonomy names or rewrite slugs
nl: Gelieve geen aanhalingstekens in taxonomie-namen  of rewrite-slugs te gebruiken

en: Custom post type slug to use instead of the default.
nl: Custom berichttype-slug in plaats van de standaard slug.

note: Description of the plugin/theme
en: Admin panel for creating custom post types and custom taxonomies in WordPress
nl: Beheer en creëer custom berichttypes en taxonomieën in WordPress.

en: Should the permastruct allow hierarchical urls.
nl: Moet de permalinkstructuur hiërarchische urls toestaan.

en: Whether or not WordPress should use rewrites for this post type
nl: Of WordPress urls moet herschrijven voor dit berichttype

en: Sets the query_var key for this post type.
nl: Gebruik de query_var key voor dit berichttype.

en: Should the permastruct be prepended with the front base.
nl: Moet de permalinkbasis (front) voor de permalinkstructuur worden gebruikt.

en: With Front
nl: Met Front

en: Adds the revisions meta box when creating content for this custom post type
nl: Voegt de revisies-metabox toe bij het bij het creëren van content voor dit custom berichttype

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types.
nl: Of taxonomie-kolommen automatisch gecreëerd moeten worden voor  geassocieerde berichttypes.

en: Check out the %s function for documentation and usage examples.
nl: Bekijk the %s functie voor documentatie en codevoorbeelden.

en: I changed my custom post type or taxonomy slug and now I have duplicates shown. How do I remove the duplicate?
nl: Ik heb mijn custom berichttype of taxonomie-slug verandert en nu worden er dubbele berichten getoond. Hoe verwijder ik het dubbele bericht?

en: DO NOT EDIT the taxonomy slug unless necessary. Changing that value registers a new taxonomy entry for your install.
nl: Bewerk de taxonomie-slug NIET, tenzij noodzakelijk. Het veranderen van de slug registreert een nieuwe taxonomie.

en: If you are unfamiliar with the advanced taxonomy settings, just fill in the %sTaxonomy Name%s and choose an %sAttach to Post Type%s option. Remaining settings will use default values. Labels, if left blank, will be automatically created based on the taxonomy name. Hover over the question marks for more details.
nl: Als je niet bekend bent met de geavanceerde taxonomie-instellingen voer dan alleen de %sTaxonomie-naam%s en %sKoppel aan Berichttype%s in.
    De overige instellingen zullen gebruik maken van standaardwaarden. Labels, indien leeg gelaten, worden automatisch aangemaakt op basis van de taxonomie-naam. Ga met je muis over het vraagteken voor meer informatie.

en: Deleting custom taxonomies do %sNOT%s delete terms added to those taxonomies. You can recreate your taxonomies and the terms will return. Changing the name, after adding terms to the taxonomy, will not update the terms in the database.
nl: Het verwijderen van custom taxonomieën verwijdert %sNIET%s de termen van de  taxonomieën. Je kunt je taxonomieën gemakkelijk opnieuw aanmaken en de inhoud zal nog steeds bestaan.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerk

en: PayPal Donation
nl: PayPal donatie

en: About CPT UI
nl: Over CPT UI

en: UI Refinement
nl: Gebruikersinterface verfijning

en: Professional WordPress<br />Third Edition
nl: Professional WordPress<br />Derde Editie

en: Manage Taxonomies
nl: Beheer taxonomieën

en: Edit Taxonomies
nl: Bewerk taxonomieën

en: Taxonomies
nl: Taxonomieën

en: Help
nl: Hulp

en: %s has been successfully added
nl: %s is succesvol toegevoegd

en: %s has been successfully updated
nl: %s is succesvol bijgewerkt

en: Add or remove %s
nl: Toevoegen of verwijderen van %s

en: Separate %s with commas
nl: Meerdere %s scheiden met komma's

en: Choose from the most used %s
nl: Kies uit de meest gebruikte %s

en: Paste content here.
nl: Plak de content hier.

en: Note:
nl: Let op:

en: Importing will overwrite previous registered settings.
nl: Het importeren zal eerder geregistreerde instellingen overschrijven.

en: No taxonomies registered yet.
nl: Nog geen taxonomieën geregistreerd.

en: No taxonomies to display at this time
nl: Op dit moment geen taxonomieën om weer te geven

en: Total count: %d
nl: Totaal: %d

en: Edit %s
nl: Bewerk %s

en: New %s
nl: Nieuw %s

en: Search %s
nl: Zoek %s

en: No %s found.
nl: Geen %s gevonden.

en: Add new %s
nl: Nieuwe %s toevoegen

en: View frontend archive
nl: Bekijk archief

en: Export Taxonomies
nl: Exporteer Taxonomieën

en: %s has failed to be deleted
nl: Het verwijderen van %s is mislukt

en: Parent %s
nl: Hoofd %s

en: Parent %s:
nl: Hoofd %s:

en: Update %s
nl: %s bijwerken

en: New %s name
nl: Nieuwe %s naam

en: NOTE
nl: AANTEKENING

en: Plural Label
nl: Label meervoud

en: (e.g. Movies)
nl: (bijv. Films)

en: Singular Label
nl: Label enkelvoud

en: (e.g. Movie)
nl: (bijv. Film)

en: Import Taxonomies
nl: Importeer  Taxonomieën

en: No custom labels to display
nl: Er zijn geen aangepaste labels om weer te geven

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: (e.g. movie)
nl: (bijv. film)

en: %s version %s by %s
nl: %s versie %s door %s

en: Please Report Bugs
nl: Meld fouten

en: %s has been successfully deleted
nl: %s is succesvol verwijderd

en: Highest rated WordPress development book on Amazon!
nl: Hoogst gewaardeerde WordPress development boek op Amazon!

en: Professional WordPress<br />Plugin Development
nl: Professioneel WordPress<br />Plugin Development

en: To copy the system info, click below then press Ctrl + C (PC) or Cmd + C (Mac).
nl: Om de systeem informatie te kopiëren, klik hieronder en druk vervolgens op Ctrl + C (PC) of Cmd + C (Mac).

en: Get Code
nl: Verkrijg code

en: Please donate to the development of Custom Post Type UI:
nl: Doneer aan Custom Post Type UI:

en: Starter Notes
nl: gebruiksaanwijzing

en: Add New Taxonomy
nl: Nieuwe taxonomie toevoegen

en: Add/Edit Post Types
nl: toevoegen/bewerken berichttypes

en: Add/Edit Taxonomies
nl: Toevoegen/bewerken taxonomieën

en: Registered Types and Taxes
nl: Geregistreerde types en taxonomieën

en: Registered Types/Taxes
nl: Geregistreerde berichttypes/taxonomieën

en: Thank you for choosing Custom Post Type UI. We hope that your experience with our plugin provides efficiency and speed in creating post types and taxonomies, to better organize your content, without having to touch code.
nl: Bedankt voor het gebruiken van Custom Post Type UI. Wij hopen dat je ervaring met onze plugin efficiëntie en snelheid biedt bij het creëren van berichttypen en taxonomieën.

en: Post type migration
nl: berichttype migratie

en: In the past, if you changed your post type slug, you would lose immediate access to the posts in the post type and need to recover another way. We have now added support for migrating all posts within the old post type to the new post type you renamed it to.
nl: In het verleden, als je de slug van je berichttype veranderde, verloor je de directe toegang tot de berichten in het berichttype en zou je het op de een of andere manier moeten herstellen. We hebben nu ondersteuning toegevoegd voor het migreren van alle berichten van de oude berichttype naar de nieuwe.

en: Registered Post Type and Taxonomy Listings
nl: Geregistreerde berichttype en taxonomie vermeldingen

en: Custom Post Types
nl: Custom Berichttypes

en: Help Support This Plugin!
nl: Ondersteun deze plugin door te helpen met support.

en: Manage Post Types
nl: Beheer berichttypen

en: Add New Post Type
nl: Nieuwe berichttype toevoegen

en: Edit Post Types
nl: Bewerk berichttypen

en: %s has failed to be added
nl: %s kon niet worden toegevoegd

en: %s has failed to be updated
nl: %s kon niet worden bijgewerkt

en: Import Post Types
nl: Importeer Berichttypen

en: To import post types from a different WordPress site, paste the exported content from that site and click the "Import" button.
nl: Om berichttypen van een andere WordPress-site te importeren, plak de geëxporteerde content van de site en klik op de knop "Importeren".

en: All CPT UI Post Types
nl: Alle CPT UI Berichttypen

en: Copy/paste the code below into your functions.php file.
nl: Kopieer/plak de onderstaande code in je functions.php bestand.

en: All CPT UI Taxonomies
nl: Alle CPT UI Taxonomieën

en: No post types to display at this time
nl: Op dit moment geen berichttypen om weer te geven

en: Post types
nl: Berichttypen

en: Post Types and Taxonomies registered by Custom Post Type UI.
nl: Alle Berichttypen en Taxonomieën geregistreerd door Custom Post Type UI.

en: Post Type
nl: Berichttype

en: Supports
nl: Ondersteunt

en: Post Types
nl: Berichttypen

en: View %s
nl: Bekijk %s

en: All %s
nl: Alle %s

en: No %s found in trash.
nl: Geen %s gevonden in de prullenbak.

en: Save Post Type
nl: Berichttype opslaan

en: %s has failed to be imported
nl: Het importeren van %s is mislukt

en: Post Type Slug
nl: Berichttype Slug

en: Follow on Twitter:
nl: Volgen op Twitter:

en: Popular %s
nl: Populaire %s

en: This will not export the associated posts, just the settings.
nl: Dit zal niet de bijbehorende berichten exporteren, alleen de instellingen.

en: Import
nl: Importeren

en: Export Post Types
nl: Exporteer berichttypen

en: No post types registered yet.
nl: Nog geen berichttypen geregistreerd.

en: Add Post Type
nl: Berichttype toevoegen

en: Migrate posts to newly renamed post type?
nl: Migreer berichten naar hernoemd berichttype?

en: To import taxonomies from a different WordPress site, paste the exported content from that site and click the "Import" button.
nl: Om taxonomieën vanuit een andere WordPress site te importeren, plak de geëxporteerde content van die site en klik op de knop "Importeren".

en: Are you sure you want to delete this?
nl: Weet je zeker dat je dit wilt verwijderen?

en: Select:
nl: Selecteren:

en: Select
nl: Selecteren

en: Custom Post Type Description. Describe what your custom post type is used for.
nl: Custom berichttype-beschrijving. Beschrijf waarvoor het custom berichttype wordt gebruikt.

en: Use the content above to import current post types into a different WordPress site. You can also use this to simply back up your post type settings.
nl: Gebruik de bovenstaande content om de huidige berichttypen te importeren in een andere WordPress site. Je kunt dit ook gebruiken om eenvoudig een back-up te maken van de berichttype-instellingen.

en: Check this to migrate posts if and when renaming your post type.
nl: Vink dit aan om berichten te migreren als de berichttype-naam wordt aangepast.

en: PayPal - The safer, easier way to pay online!
nl: PayPal - De veilige, makkelijke manier om online te betalen.

en: %s has been successfully imported
nl: %s is met succes geïmporteerd

en: DO NOT EDIT the post type slug unless necessary. Changing that value registers a new post type entry for your install.
nl: Bewerk de berichttype-slug NIET, tenzij absoluut noodzakelijk. Het veranderen van de slug registreert een nieuw berichttype voor je installatie.

en: We are bringing back the listing of all CPTUI-registered post types and taxonomies for easier quick view of what you have going.
nl: We brengen het overzicht van alle CPTUI geregistreerde berichttypen en taxonomieën terug, zodat je eenvoudig en snel kunt zien wat er gaande is.

en: The post type name. Used to retrieve custom post type content. Should be short and unique
nl: De berichttype-naam. Welke gebruikt wordt om custom berichttype content op te halen. Moet kort en uniek zijn

en: Post type label. Used in the admin menu for displaying post types.
nl: Berichttype-label. Gebruikt in het adminmenu voor het weergeven van berichttypen.

en: Custom Post Type Singular label. Used in WordPress when a singular label is needed.
nl: Custom berichttype-label enkelvoud. Gebruikt in WordPress wanneer een enkelvoudige label nodig is.

en: The leading book on WordPress design and development! Brand new third edition!
nl: Het toonaangevende boek over WordPress ontwerp en development. Gloednieuwe derde editie.

en: If you are wanting to migrate registered post types or taxonomies from this site to another, that will also use Custom Post Type UI, use the import and export functionality. If you are moving away from Custom Post Type UI, use the information in the "Get Code" tab.
nl: Als je geregistreerde berichttypen of taxonomieën wilt migreren van deze site naar een andere, gebruik de importeer- en exporteer-functionaliteit. Als je Custom Post Type UI niet langer wilt gebruiken zie de informatie in de "Verkrijg Code" tab.

en: Post Type names should have %smax 20 characters%s, and only contain alphanumeric, lowercase characters, underscores in place of spaces and letters that do not have accents. Reserved names: post, page, attachment, revision, nav_menu_item.
nl: Berichttype-namen moeten uit %smaximal 20 tekens%s bestaan, en kunnen alleen alfanumerieke, accentloze kleine letters bevatten. Gebruik het onderstrepingsteken voor spaties. Gereserveerde namen: post, page, attachment, revision, nav_menu_item.

en: If you are unfamiliar with the advanced post type settings, just fill in the %sPost Type Name%s and %sLabel%s fields. Remaining settings will use default values. Labels, if left blank, will be automatically created based on the post type name. Hover over the question mark for more details.
nl: Als je niet bekend bent met de geavanceerde berichttype-instellingen, vul dan alleen de %sBerichttype-naam%s en %sLabel%s velden in. De overige instellingen zullen gebruik maken van standaardwaarden. Labels, indien leeg gelaten, worden automatisch aangemaakt op basis van de berichttype-naam. Ga met je muis over het vraagteken voor meer informatie.

en: Deleting custom post types will %sNOT%s delete any content into the database or added to those post types. You can easily recreate your post types and the content will still exist.
nl: Bij het verwijderen van custom berichttypen zal %sNIET%s de content in de database worden verwijderd. Je kunt je berichttypen gemakkelijk opnieuw aanmaken en de inhoud zal nog steeds bestaan.

en: Menu Name
nl: Menunaam

en: After receiving feedback regarding the 1.0.x changes, we have further simplified the UI to reduce the amount of clicking necessary to manage your post types and taxonomies.
nl: Na de feedback over de 1.0.x veranderingen, hebben we de gebruikersinterface vereenvoudigd om de hoeveelheid benodigde klikken voor berichttype en taxonomie-beheer te verminderen.

en: Use appropriate checkbox above save/delete buttons if you wish to change slugs and update post types for existing posts.
nl: Gebruik de checkbox boven de Berichttype opslaan/verwijderen-buttons als je slugs wilt hernoemen en berichttypen wilt bijwerken voor bestaande berichten.

en: Delete Post Type
nl: Verwijder berichttype

en: Use the content above to import current taxonomies into a different WordPress site. You can also use this to simply back up your taxonomy settings.
nl: Gebruik de bovenstaande content om de huidige taxonomieën te importeren in een andere WordPress site. Je kunt dit ook gebruiken om eenvoudig een back-up te maken van de taxonomie-instellingen.

en: Get Post Type and Taxonomy Code
nl: Verkrijg de code voor berichttype en taxonomie
