Plugins - WP-PageNavi - Stable (latest release) - en to el_GR translation catalogue (38 entries)

en: Page %d
el_GR: Σελίδα %d

note: Description of the plugin/theme
en: Adds a more advanced paging navigation to your WordPress blog
el_GR: Προσθέτει μία πιο εξελιγμένη πλοήγηση με σελίδες για το WordPress ιστολόγιό σας

en: Last &raquo;
el_GR: Τελευταία &raquo;

en: &laquo; First
el_GR: &laquo; Πρώτη

en: Page %CURRENT_PAGE% of %TOTAL_PAGES%
el_GR: Σελίδα %CURRENT_PAGE% από %TOTAL_PAGES%

en: Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

en: Settings <strong>saved</strong>.
el_GR: Οι ρυθμίσεις <strong>αποθηκεύτηκαν</strong>.

en: Page Navigation Options
el_GR: Επιλογές Πλοήγησης Σελίδων

en: For example, if mutiple is 5, it will show: 5, 10, 15, 20, 25
el_GR: Για παράδειγμα, αν το πολλαπλάσιο είναι 5, θα εμφανίσει: 5, 10, 15, 20, 25

en: Show Larger Page Numbers In Multiples Of
el_GR: Εμφάνιση των Μεγαλύτερων Αριθμών Σελίδας Σε Πολλαπλάσια Του

en: Enter 0 to disable.
el_GR: Εισάγετε 0 για απενεργοποίηση.

en: For example, WP-PageNavi will display: Pages 1, 2, 3, 4, 5, 10, 20, 30, 40, 50.
el_GR: Για παράδειγμα, το WP-PageNavi θα εμφανίσει: Σελίδες 1, 2, 3, 4, 5, 10, 20, 30, 40, 50.

en: Larger page numbers are in addition to the normal page numbers. They are useful when there are many pages of posts.
el_GR: Οι μεγαλύτεροι αριθμοί σελίδας εμφανίζονται επιπρόσθετα των κανονικών αριθμών σελίδας. Είναι χρήσιμοι όταν υπάρχουν πολλές σελίδες άρθρων.

en: Number Of Larger Page Numbers To Show
el_GR: Αριθμός Των Μεγαλύτερων Αριθμών Σελίδας Προς Εμφάνιση

en: Number Of Pages To Show
el_GR: Αριθμός Σελίδων Προς Εμφάνιση

en: Show navigation even if there's only one page.
el_GR: Εμφάνιση της πλοήγησης ακόμη και αν υπάρχει μόνο μία σελίδα.

en: Always Show Page Navigation
el_GR: Μόνιμη Εμφάνιση της Πλοήγησης Σελίδων

en: Drop-down List
el_GR: Πτυσσόμενη Λίστα

en: Normal
el_GR: Κανονικό

en: Page Navigation Style
el_GR: Στυλ Πλοήγησης Σελίδων

en: No
el_GR: Όχι

en: Yes
el_GR: Ναι

en: Use pagenavi-css.css
el_GR: Χρησιμοποιήστε το pagenavi-css.css

en: Leaving a field blank will hide that part of the navigation.
el_GR: Αφήνοντας ένα πεδίο κενό θα αποκρύψετε αυτό το κομμάτι της πλοήγησης.

en: Page Navigation Text
el_GR: Κείμενο Πλοήγησης Σελίδων

en: Text For Next ...
el_GR: Κείμενο Επόμενου ...

en: Text For Previous ...
el_GR: Κείμενο Προηγούμενου ...

en: Text For Next Page
el_GR: Κείμενο Επόμενης Σελίδας

en: Text For Previous Page
el_GR: Κείμενο Προηγούμενης Σελίδας

en: Text For Last Page
el_GR: Κείμενο Τελευταίας Σελίδας

en: Text For First Page
el_GR: Κείμενο Πρώτης Σελίδας

en: Text For Page
el_GR: Κείμενο Σελίδας

en: The page number.
el_GR: Ο αριθμός σελίδας.

en: Text For Current Page
el_GR: Κείμενο Τρέχουσας Σελίδας

en: The total number of pages.
el_GR: Ο συνολικός αριθμός των σελίδων.

en: The current page number.
el_GR: Ο τρέχων αριθμός σελίδας.

en: Text For Number Of Pages
el_GR: Κείμενο Αριθμού Των Σελίδων

en: PageNavi Settings
el_GR: Ρυθμίσεις PageNavi
