Plugins - WP-PageNavi - Stable (latest release) - en to nb_NO translation catalogue (37 entries)

en: Page %d
nb_NO: Side %d

note: Description of the plugin/theme
en: Adds a more advanced paging navigation to your WordPress blog
nb_NO: Gir deg en mer avansert måte å navigere mellom sider på. Men du kan selvsagt også gjøre det enkelt og rent!

en: Last &raquo;
nb_NO: Siste &raquo;

en: &laquo; First
nb_NO: &laquo; Første

en: Page %CURRENT_PAGE% of %TOTAL_PAGES%
nb_NO: Side %CURRENT_PAGE% av %TOTAL_PAGES%

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Settings <strong>saved</strong>.
nb_NO: Endringer er lagret.

en: Page Navigation Options
nb_NO: Innstillinger

en: For example, if mutiple is 5, it will show: 5, 10, 15, 20, 25
nb_NO: Hvis du for eksempel velger 5, vil det da bli vist 5, 10, 15, 20, 25 osv.

en: Show Larger Page Numbers In Multiples Of
nb_NO: Avrund oppover med

en: Enter 0 to disable.
nb_NO: Bruk 0 for å deaktivere.

en: For example, WP-PageNavi will display: Pages 1, 2, 3, 4, 5, 10, 20, 30, 40, 50.
nb_NO: Et eksempel på dette, er at det vil vises side 1, 2, 3, 4, 5, 10, 20, 30, 40, 50.

en: Larger page numbers are in addition to the normal page numbers. They are useful when there are many pages of posts.
nb_NO: Avrundinger kommer i tillegg til vanlige sidenummer. Dette er meget kjekt om du har fryktelig mange sider.

en: Number Of Larger Page Numbers To Show
nb_NO: Antall avrundinger som skal vises

en: Number Of Pages To Show
nb_NO: Antall sider å vise

en: Show navigation even if there's only one page.
nb_NO: Vis navigasjonsfeltet selv om det bare er en side.

en: Always Show Page Navigation
nb_NO: Vis alltid

en: Drop-down List
nb_NO: Rullegardin

en: Page Navigation Style
nb_NO: Utseende for navigasjon

en: No
nb_NO: Nei

en: Yes
nb_NO: Ja

en: Use pagenavi-css.css
nb_NO: Bruk pagenavi-css.css

en: Leaving a field blank will hide that part of the navigation.
nb_NO: Hvis du lar et felt være blankt, vil det automatisk skjules på fremsiden.

en: Page Navigation Text
nb_NO: Alternativer for visning

en: Text For Next ...
nb_NO: Tekst for neste...

en: Text For Previous ...
nb_NO: Tekst for forrige...

en: Text For Next Page
nb_NO: Tekst for neste side

en: Text For Previous Page
nb_NO: Tekst for forrige side

en: Text For Last Page
nb_NO: Tekst for siste side

en: Text For First Page
nb_NO: Tekst for første side

en: Text For Page
nb_NO: Tekst for side

en: The page number.
nb_NO: Viser sidenummer.

en: Text For Current Page
nb_NO: Tekst for aktiv side

en: The total number of pages.
nb_NO: Viser totalt antall sider.

en: The current page number.
nb_NO: Viser aktivt sidenummer.

en: Text For Number Of Pages
nb_NO: Tekst for antall sider

en: PageNavi Settings
nb_NO: Innstillinger for PageNavi
