Plugins - WP-PageNavi - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: Page %d
nl: Pagina %d

note: Description of the plugin/theme
en: Adds a more advanced paging navigation to your WordPress blog
nl: Voegt een meer uitgebreide pagina-navigatie toe aan je WordPress blog

en: Last &raquo;
nl: Minst recente &raquo;

en: &laquo; First
nl: &laquo; Meest recente

en: Page %CURRENT_PAGE% of %TOTAL_PAGES%
nl: Pagina %CURRENT_PAGE% van %TOTAL_PAGES%

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings <strong>saved</strong>.
nl: Instellingen <strong>opgeslagen</strong>.

en: Page Navigation Options
nl: Pagina-navigatie opties

en: For example, if mutiple is 5, it will show: 5, 10, 15, 20, 25
nl: Als veelvoud bijvoorbeeld 5 is dan is de weergave: 5, 10, 15, 20, 25

en: Show Larger Page Numbers In Multiples Of
nl: Toon grotere paginanummers in veelvoud van

en: Enter 0 to disable.
nl: Voer 0 in om uit te zetten.

en: For example, WP-PageNavi will display: Pages 1, 2, 3, 4, 5, 10, 20, 30, 40, 50.
nl: WP-PageNavi zal bijvoorbeeld weergeven: Pagina's 1, 2, 3, 4, 5, 10, 20, 30, 40, 50.

en: Larger page numbers are in addition to the normal page numbers. They are useful when there are many pages of posts.
nl: Grotere pagina's zijn een toevoeging van de gewone paginanummers. Ze zijn handig wanneer er veel pagina's zijn.

en: Number Of Larger Page Numbers To Show
nl: Aantal grote paginanummers om te tonen

en: Number Of Pages To Show
nl: Aantal pagina's om te tonen

en: Show navigation even if there's only one page.
nl: Toon navigatie zelfs wanneer er maar één pagina is.

en: Always Show Page Navigation
nl: Toon altijd Pagina-navigatie

en: Drop-down List
nl: Dropdown lijst

en: Normal
nl: Normaal

en: Page Navigation Style
nl: Pagina navigatie-stijl

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: Use pagenavi-css.css
nl: Gebruik pagenavi-css.css

en: Leaving a field blank will hide that part of the navigation.
nl: BIj een leeg veld wordt dat deel van de navigatie verborgen.

en: Page Navigation Text
nl: Pagina-navigatie tekst

en: Text For Next ...
nl: Tekst voor volgende...

en: Text For Previous ...
nl: Tekst voor vorige...

en: Text For Next Page
nl: Tekst voor volgende pagina

en: Text For Previous Page
nl: Tekst voor vorige pagina

en: Text For Last Page
nl: Tekst voor laatste pagina

en: Text For First Page
nl: Tekst voor eerste pagina

en: Text For Page
nl: Tekst voor pagina

en: The page number.
nl: Het paginanummer.

en: Text For Current Page
nl: Tekst voor de huidige pagina

en: The total number of pages.
nl: Het totaal aantal pagina&#39;s

en: The current page number.
nl: Het huidige paginanummer.

en: Text For Number Of Pages
nl: Tekst voor aantal pagina&#39;s

en: PageNavi
nl: PagNavi

en: PageNavi Settings
nl: PageNavi Instellingen
