Plugins - WP-PageNavi - Stable (latest release) - en to sv_SE translation catalogue (37 entries)

en: Page %d
sv_SE: Sida %d

note: Description of the plugin/theme
en: Adds a more advanced paging navigation to your WordPress blog
sv_SE: Lägger till mer avancerad sidnavigering i din WordPress-blogg

en: Last &raquo;
sv_SE: Sista &raquo;

en: &laquo; First
sv_SE: &laquo; Första

en: Page %CURRENT_PAGE% of %TOTAL_PAGES%
sv_SE: Sida %CURRENT_PAGE% av %TOTAL_PAGES%

en: Settings
sv_SE: Inställningar

en: Settings <strong>saved</strong>.
sv_SE: Inställningar <strong>sparade</strong>.

en: Page Navigation Options
sv_SE: Inställningar för sidnavigering

en: For example, if mutiple is 5, it will show: 5, 10, 15, 20, 25
sv_SE: Exempel, om multiplicering är satt till 5, då visas: 5, 10, 15, 20, 25

en: Show Larger Page Numbers In Multiples Of
sv_SE: Visa större sidnummer multiplicerat med

en: Enter 0 to disable.
sv_SE: Ange 0 för att inaktivera.

en: For example, WP-PageNavi will display: Pages 1, 2, 3, 4, 5, 10, 20, 30, 40, 50.
sv_SE: Exempel, WP-PageNavi kommer att visa: Sidor 1, 2, 3, 4, 5, 10, 20, 30, 40, 50.

en: Larger page numbers are in addition to the normal page numbers. They are useful when there are many pages of posts.
sv_SE: Större sidnummer visas utöver dom vanliga sidnumren. Dom är användbara vid visning av många sidor med inlägg.

en: Number Of Larger Page Numbers To Show
sv_SE: Antal större sidnummer att visa

en: Number Of Pages To Show
sv_SE: Antal sidor att visa

en: Show navigation even if there's only one page.
sv_SE: Visa navigation även om det bara finns en sida.

en: Always Show Page Navigation
sv_SE: Visa alltid sidnavigation

en: Drop-down List
sv_SE: Dropdown-meny

en: Page Navigation Style
sv_SE: Stil för sidnavigering

en: No
sv_SE: Nej

en: Yes
sv_SE: Ja

en: Use pagenavi-css.css
sv_SE: Använd pagenavi-css.css

en: Leaving a field blank will hide that part of the navigation.
sv_SE: Att lämna ett fält tomt kommer att dölja den delen i navigationen.

en: Page Navigation Text
sv_SE: Text för sidnavigering

en: Text For Next ...
sv_SE: Text för Nästa...

en: Text For Previous ...
sv_SE: Text för Föregående...

en: Text For Next Page
sv_SE: Text för nästa sida

en: Text For Previous Page
sv_SE: Text för föregående sida

en: Text For Last Page
sv_SE: Text för sista sida

en: Text For First Page
sv_SE: Text för första sida

en: Text For Page
sv_SE: Text för sida

en: The page number.
sv_SE: Sidnumret.

en: Text For Current Page
sv_SE: Text för nuvarande sida

en: The total number of pages.
sv_SE: Det totala antalet sidor.

en: The current page number.
sv_SE: Det nuvarande antalet sidor.

en: Text For Number Of Pages
sv_SE: Text för antal sidor

en: PageNavi Settings
sv_SE: Inställningar för PageNavi
